mevlu-hediyelik-fiyatlari
Pratik & Faydalı Bilgiler

Mevlüt Hediyelikleri Fiyatları

Mevlütler hemen hemen toplumumuzun tüm kesimleri tarafından yaptırılan dini muhteviyatlı organizasyonlardır. Bir çoğumuz çeşitli vesilelerle mevlüt yaptırmışızdır.

Mevlüt denildiğinde akla gelen ilk şeylerden biri de mevlüt hediyelikleridir. Mevlüt hediyelikleri ufak farklılıklar gösterse de çoğunlukla aynı geleneksel ürünlerden oluşur. Geleneksel mevlüt hediyeliklerine verilebilecek en belirgin örnekler; yasin kitabı, gül kokulu tesbih ve özel külahta mevlit şekeridir. Seccade ve mevlüt lokumu da geleneksel hediyeliklere dahil edilebilir.

Bunların haricinde son zamanlarda özellikle bebek mevlitleri için çikolata ve magnet gibi farklı ürünlerin de mevlit hediyeliği olarak tercih edildiğini görmekteyiz. Ancak vefat mevlütlerinde geleneksel hediyeliklerin dışına çıkılmamaktadır.

Ürün yelpazesinin genişlemesi sonucu; mevlüt hediyelikleri fiyatı haliyle önem kazanan hususlardan biri olmuştur. Özellikle toptan alımlarda mevlüt hediyelikleri fiyatlarının hangi aralıklarda olduğu da ayrıca merak edilen konulardan biridir.

Mevlüt hediyelikleri fiyatları; üründen ürüne göre farklılık gösterir. Fiyatları belirleyen en önemli etkenler ürünlerin içerikleri ve kalitesidir. Ancak özellikle kokulu tesbihlerin fiyatları oldukça uygundur. Öte yandan çikolatalı ve seccadeli paketler ise içerik bakımından oldukça zengin oldukları için fiyat bakımından biraz üsttedirler.

Akıllarda, ürünlerin kişiye özel olması mevlüt hediyelikleri fiyatlarını etkiler mi şeklinde bir soru oluşabilir. Ürünün kişiye özel olması fiyatı çok fazla etkilemez. Mevlit hediyeliği satışı yapan firmalar genelde isim baskılarını da mevcut fiyata dahil ederler.

Mevlüt hediyeliklerini uygun fiyata ve toptan olarak almak daha mantıklıdır. Özellikle internet üzerinden mevlüt hediyeliği satışı yapan firmaların olması bunu daha da kolay hale getirmektedir. Mevlit için akla gelen her türlü mevlüt hediyeliğini toptan ve uygun fiyatlara internetten kolayca alabilirsiniz.

Mustafa Türklü
1990 Tokat doğumluyum. Aslen Kafkas kökenliyim. 2017 yılından itibaren; e-ticaret sektöründe çalışmaktayım. Okumayı ve blog yazmayı çok seviyorum.
https://www.betadalgasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir